برگزاری مسابقات ورزشی با همکاری معاونت فرهنگی در دانشکده ها و سراهای دانشجویی
برگزاری مسابقات ورزشی با همکاری معاونت فرهنگی در دانشکده ها و سراهای دانشجویی
به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو با همکاری اداره کل تربیت بدنی و معاونت فرهنگی دانشگاه یک سری مسابقات در رشته های مختلف ورزشی برای دانشجویان دختر و پسر برگزار شد.
در این مسابقات که از 12 لغایت 16 آذر در دانشکده ها و سراهای دانشجویی برگزار شد بیش از 200 نفر شرکت کردند. نتایج مسابقات به شرح ذیل می باشد.
در بخش دختران:
مسابقه دارت دانشکده کشاورزی:
نفراول: زهرا صالحی نفر دوم: عاطفه خاکپور نفر سوم: طاهره راهنما
مسابقه دارت دانشکده علوم انسانی:
نفراول: معصومه نجفی زارع نفر دوم: حدیثه مرادی نفر سوم: مریم رضایی قانع
مسابقه دارت دانشکده علوم پایه:
نفراول: فرناز مکارچی نفر دوم: سمانه زارعی نفر سوم: فاطمه اکبرعلی
مسابقه دارت دانشکده مهندسی:
نفراول: مبینا نوروزی نفر دوم: فائزه عبدلی نفر سوم: زهره انصاری
مسابقه طناب زنی خوابگاه فرزانگان:
نفراول: پروین محمودیان نفر دوم: نازنین فلاح نفر سوم: تینا جعفری
مسابقه طناب زنی خوابگاه فرهنگ:
نفراول: معصومه بذرافشان نفر دوم: زهرا بلبلی نفر سوم: مهدیه صادقی مهر
مسابقه طناب زنی خوابگاه مریم:
نفراول: نرگس نریمانی نفر دوم: حدیث کمر خانی نفر سوم: کیمیا بابائیان
مسابقه طناب زنی خوابگاه معصومه:
نفراول: بیتا غلامی نفر دوم: فائزه فرخی نفر سوم: کیمیا تنهایی
در بخش پسران:
مسابقه روپایی دانشکده هنر و معماری:
نفراول: احمدرضا فلاحی نفر دوم: عارف خزائی نفر سوم: مسعود قربانی
مسابقه روپایی دانشکده علوم پایه:
نفراول: امیرحسین قره باقی نفر دوم: طاها مومنی نفر سوم: مهدی دهقانی
مسابقه روپایی دانشکده علوم انسانی:
نفراول: محمدعرفان احمدوند نفر دوم: سینا ستوده نژاد نفر سوم: امید بابایی نیک پی
مسابقه روپایی دانشکده مهندسی:
نفراول: محمد ولی زاده نفر دوم: علیرضا جعفری نفر سوم: رضا نامور
مسابقه روپایی دانشکده کشاورزی:
نفراول: امیر شعبانی نفر دوم: علی مرادی نفر سوم: مهدی بابائی
مسابقه روپایی خوابگاه غدیر:
نفراول: محمد مباشر امینی نفر دوم: فاتح محمدی نفر سوم: بهزاد کوهی
مسابقه روپایی خوابگاه بهادربیگی:
نفراول: علیرضا مقدسی نفر دوم: محمدرضا رضایی نفر سوم: رضا ملکی
مسابقه طناب زنی خوابگاه غدیر:
نفراول: ابراهیم محمدی نفر دوم: سینا بیگ محمدی نفر سوم: کاروان شانازی
مسابقه طناب زنی خوابگاه بهادربیگی:
نفراول: علیرضا مقدسی نفر دوم: محمدامین شجاعی نفر سوم: مهدی مرسلی
دانشجویان گرامی جهت دریافت جوایز خود می توانند همه روزه ۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ و ۱۴:۳۰ الی ۱۶ با کارت دانشجویی به خانه فرهنگ (آقای مسعودیان) مراجعه نمایند.
اخبار
به اطلاع پرسنل دانشگاه می رساند اداره تربیت بدنی و فوق برنامه در نظر دارد یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت دهه سرآمدی آموزش و گرامیداشت مقام معلم برگزار نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر...
به اطلاع دانشجویان دختر می رساند جهت شرکت در کلاس های آموزشی تمرینات دفاع شخصی و کاراته می توانند در زمان و مکان مقرر حضور بهم رسانند. زمان: روزهای یک شنبه و...
مرکز حرکات اصلاحی، تندرستی و مشاوره ورزشی اداره تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه بوعلی سینا با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر رضوان، معاونت محترم دانشجویی جناب آقای دکتر نصیر الاسلامی، مدیر...
مسابقات ورزشی پرسنل دانشگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان در فروردین ماه سال جاری در رشته های دارت و فوتسال برگزار گردید که نتایج آن به شرح ذیل می باشد. رشته دارت: مقام...
اداره تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه در نظر دارد به مناسبت ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقات ورزشی ویژه اعضاء هیأت علمی و کارکنان دانشگاه را برگزار نماید. علاقمندان می توانند جهت شرکت در این رویداد...
به اطلاع می رساند به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه استخر دانشگاه بوعلی سینا تا پایان ایام ماه مبارک بدین شرح می باشد. روزهای زوج و جمعه ها مختص آقایان روزهای فرد مختص...
به اطلاع دانشجویان و همکاران گرامی می رساند کلیه کلاسهای فوق برنامه در روز سه شنبه مورخ 1402/12/22 از ساعت 18 تعطیل می باشد.
از سری مسابقات زورخانه ای پیشکسوتان کشور با 197 شرکت کننده از 25 استان از جمله خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی، تهران، کرمانشاه، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گیلان، گلستان، زنجان، اصفهان، همدان،...
یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و جام شهداء غزه در رشته های دارت، پیاده روی در آب و فریزبی در بخش خانمها و بدمینتون، والیبال 4 نفره و پیاده روی در آب در...
یازدهمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی داخل سالن آسیا با حضور 26 کشور و 430 ورزشکار و همراه از تاریخ 28 لغایت 30 بهمن ماه سال جاری به میزبانی کشورمان در ورزشگاه آفتاب انقلاب شهر تهران برگزار...
به مناسبت دهه مبارک فجر، مسابقات فوتسال پیشکسوتان استان همدان از تاریخ 14 بهمن ماه لغایت 6 اسفند ماه سال جاری با حضور 7 تیم شرکت کننده در سالن شهید حاجی بابایی شهر مریانج برگزار گردید. در این...
مسابقات تیراندازی دانشجویان دختر و پسر منطقه 4 ورزش کشور از تاریخ 2 لغایت 4 اسفند ماه سال جاری در دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا در سالن هیأت تیراندازی استان همدان...
مسابقات کاراته دانشجویان دختر منطقه 4 ورزش کشور از تاریخ 2 لغایت 4 اسفند ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا در سالن شهید خادم با حضور 7 تیم شرکت کننده از دانشگاه های اراک، بوعلی سینا، بین...
تیم بسکتبال ۳ نفره دانشجویان دختر دانشگاه بوعلی سینا در مرحله نهایی لیگ دانشگاه های سراسر کشور توانست با کسب مدال برنز در جایگاه سوم این رقابتها قرار گیرد. این رویداد مورخ 25 لغایت 28 بهمن ماه...
بیست و دومین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر در رده سنی نوجوانان B، گرایش بلدرینگ از تاریخ 27 لغایت 30 بهمن ماه سال جاری در سالن سنگ نوردی فرهاد شهر همدان برگزار شد. در این رویداد مهم امیرمهدی...
دکتر سجاد مؤمنی به عنوان رئیس هیأت ورزش های دانشگاهی استان همدان انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مجمع انتخاباتی هیأت ورزشهای دانشگاهی استان همدان به...
مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر منطقه ۴ ورزش دانشگاه های سراسر کشور از تاریخ 23 لغایت ۲۷ بهمن ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اراک برگزار گردید. در این رویداد تیم بسکتبال دانشجویان...
مسابقات تنیس روی میز دانشجویان پسر منطقه ۴ ورزش دانشگاه های سراسر کشور از تاریخ 25 لغایت 27 بهمن ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه شهاب دانش قم برگزار گردید. در این رویداد تیم تنیس روی...