کسب مقام سوم دوبل تنیس روی میز دانشجویان پسر توسط تیم دانشگاه بوعلی سینا در پانزدهمین المپیاد فرهنگی و۵ ورزشی دانشجویان

کسب مقام سوم دوبل تنیس روی میز دانشجویان پسر توسط تیم دانشگاه بوعلی سینا در پانزدهمین المپیاد فرهنگی و۵ ورزشی دانشجویان


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

مسابقات تنیس روی میز پانزدهمین المپیاد فرهنگی-ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در تاریخ ۲۹ تیرماه به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار گردید.
تیم دانشگاه بوعلی سینا با ترکیب آقایان مرتضی رضایی،سید حامد ذوالحواریه، محمدعلی دادسنج و سعید شریف نیا در این مسابقات شرکت نمودند.
در مسابقات دوبل تیمی که در یک جدول تک حذفی ۳۲ تیمی برگزار شد تیم دوبل دانشگاه بوعلی سینا آقایان مرتضی رضایی و سیدحامد ذوالحواریه توانستند مقام سوم این دوره از مسابقات را به دست آورند.
همچنین در مسابقات انفرادی که در یک جدول تک حذفی ۶۴نفره با حضور چندین ملی پوش برگزار شد آقای مرتضی رضایی در تورنومنتی سخت و نفس گیر  توانست به مقام ارزشمند پنجمی دست پیدا کند و از ایشان برای شرکت در اردوی تیم ملی دانشجویان کشور که از مهرماه جهت مسابقات یونیورسیاد جهانی  برگزار میشود دعوت به عمل آمد.
در پایان تیم دانشگاه بوعلی سینا  مقام پنجم این دوره از مسابقات را کسب نمود.
مربیگری تیم را جناب آقای مسعود عزیزیان بازیکن پرافتخار و سابق تنیس روی میز دانشگاه بوعلی سینا و همچنین سرپرست تیم و سرپرست کاروان اعزامی دانشگاه را آقای سعید مرادی شرف عهده دار بودند. اداره کل تربیت بدنی از زحمات بی شائبه‌ی آقای عزیزیان و آقای مرادی شرف کمال تشکر و امتنان را دارد و این موفقیت ارزشمند را به همه دانشگاهیان تبریک عرض نموده و برای عزیزانی که در جهت سرافرازی دانشگاه بوعلی سینا تلاش وافر نمودند آرزوی موفقیت و سربلندی در همه مراحل زندگی و عرصه‌ی ورزشی را از ایزد منان خواستار است.


اخبار